O nás

Provozovatelem internetového obchodu Naturvit care Aloe vera je společnost ACE Trade.

Společnost ACE Trade byla založena 1. 5. 1998 jako dovozce a dodavatel surovin pro kosmetický, potravinářský afarmaceutický průmysl. Za dobu své existence si vytvořila pevnou pozici na českém aslovenském trhu avsoučasné době se řadí na přední příčky mezi distributory potravinářských surovin na trhu.

Jsme také výrobcem a dodavatelem vlastní řady potravinových doplňků.V této oblasti se primárně zaměřujeme na vývoj produktů z Aloe vera a Colostra. V současné době se řadíme mezi největší výrobce a dodavatele doplňků stravy z Colostra a Aloe vera v České republice.

V roce 2012 jsme otevřeli nový výrobní a distribuční areál. K dispozici máme široké laboratorní vybavení pro vývoj avýzkum všech našich výrobků. V rámci rozvoje společnosti a zajištění těch nejlepších služeb pro naše zákazníky procházíme každým rokem přísnými audity a certifikacemi.

Přehled certifikátů a významných ocenění

  • ISO 9001:2008 - norma definující systém managementu kvality, který zákazníkům garantuje stálost výrobního procesu a tím i stabilní a vysokou kvalitu poskytovaných služeb a produktů.
  • EN ISO 22716:2007 - norma, dle které se posuzuje zavedení a udržování správné výrobní praxe v kosmetickém průmyslu. Hlavním záměrem je pomoci ochránit spotřebitele před nekvalitními nebo nebezpečnými produkty.
  • ISO 14001:2004 - norma, která je určena všem organizacím, které jsou si vědomy odpovědnosti vůči životnímu prostředí, chtějí podporovat ochranu životního prostředí a prevenci znečištění v rovnováze se sociálními a ekonomickými potřebami.
  • Certifikát na potraviny KEZ - každým rokem procházíme kontrolou společnosti KEZ o.p.s., která je první českou akreditovanou kontrolní acertifikační organizací. KEZ zajišťuje odbornou nezávislou certifikaci v systému ekologického zemědělství.
  • Odpovědná firma Pardubického kraje 2013 - titul jsme získali v soutěži, která oceňuje firmy, které se dlouhodobě strategicky věnují odpovědnému podnikání a v klíčových oblastech společenské odpovědnosti přinášejí inovativní řešení v rámci udržitelného podnikání.

ISO 9001:2008 EN ISO 22716:2007 ISO 14001:2004 Certifikát KEZ FSC (Forest Stewardship Council) PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes RSPO (Roundtable on Sustainable Palm Oil)